Labukas!
Su tavim sveikinasi Twilight herojai.
Jei nori, ir tu gali tapti vienu iš jų.
Na, o jei jau esi mūsų pasaulėlio dalis,
tada, ko miegi?Greičiau prisijunk. ;D*~
Labukas!
Su tavim sveikinasi Twilight herojai.
Jei nori, ir tu gali tapti vienu iš jų.
Na, o jei jau esi mūsų pasaulėlio dalis,
tada, ko miegi?Greičiau prisijunk. ;D*~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


I gotta change if I wanna keep you forever
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Vampyrai

Go down 
+3
Chelsea
Alice
Jennifer
7 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Jennifer
You know, I never wanna hurt you
Jennifer


Mano pranešimai : 1440
Antra pusė : Dennis Volturi
Taškai : 2382
Gyvenvietė : Italy, Volterra
Galia : Gali įlysti į žmogaus pasamonę ir mintis ir su jomis daryti ką tik nori.
RPG esu nuo : 2009-12-05
Apie veikėją : Kai jai buvo 5 metai Heidi nužudė jos tėvą, o mergaitę pavertė vampyre. Labai greitai Jenn užaugo, ir pradėjo draugaut su Aro ir Rosalie sūnumi Denniu. Vėliau draugystė perėjo į meilę

Vampyrai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampyrai   Vampyrai - Page 2 Icon_minitimeAntr. 07 20, 2010 8:02 pm

Galima;D
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Vampyrai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampyrai   Vampyrai - Page 2 Icon_minitimeKv. 08 12, 2010 10:02 pm

Vampyrė, prašyčiau.
Atgal į viršų Go down
Jennifer
You know, I never wanna hurt you
Jennifer


Mano pranešimai : 1440
Antra pusė : Dennis Volturi
Taškai : 2382
Gyvenvietė : Italy, Volterra
Galia : Gali įlysti į žmogaus pasamonę ir mintis ir su jomis daryti ką tik nori.
RPG esu nuo : 2009-12-05
Apie veikėją : Kai jai buvo 5 metai Heidi nužudė jos tėvą, o mergaitę pavertė vampyre. Labai greitai Jenn užaugo, ir pradėjo draugaut su Aro ir Rosalie sūnumi Denniu. Vėliau draugystė perėjo į meilę

Vampyrai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampyrai   Vampyrai - Page 2 Icon_minitimePen. 08 13, 2010 9:02 am

Ok;D
Atgal į viršų Go down
Isabella
Svečias
Anonymous



Vampyrai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampyrai   Vampyrai - Page 2 Icon_minitimeAntr. 08 24, 2010 11:33 am

Sveiki, gal galima Bellą ? xDD
Ji iš viso prisijungusi senų seniausiai buvo ir yra parašiusi Vos 32 pranešimus.
Pleaz ;S
Būšim aktyvesnės ;D
Atgal į viršų Go down
Jennifer
You know, I never wanna hurt you
Jennifer


Mano pranešimai : 1440
Antra pusė : Dennis Volturi
Taškai : 2382
Gyvenvietė : Italy, Volterra
Galia : Gali įlysti į žmogaus pasamonę ir mintis ir su jomis daryti ką tik nori.
RPG esu nuo : 2009-12-05
Apie veikėją : Kai jai buvo 5 metai Heidi nužudė jos tėvą, o mergaitę pavertė vampyre. Labai greitai Jenn užaugo, ir pradėjo draugaut su Aro ir Rosalie sūnumi Denniu. Vėliau draugystė perėjo į meilę

Vampyrai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampyrai   Vampyrai - Page 2 Icon_minitimeTr. 08 25, 2010 11:02 am

Ok
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Vampyrai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampyrai   Vampyrai - Page 2 Icon_minitimeTr. 08 25, 2010 8:18 pm

Ačiūūkas (hug)
Atgal į viršų Go down
Megan
Viens ce soir, vens me voir...
Megan


Mano pranešimai : 281
Antra pusė : Paul.
Taškai : 360
Gyvenvietė : Sangue pilyje.
Galia : Prisilietus gali pamatyti kito praeitį.
RPG esu nuo : 2010-09-12
Apie veikėją : Megan linksma, draugiška, tačiau užsispyrusi ir turinti savo nuomonę, žaisminga, patikima, šilta, nuoširdi, negalinti nusėdėti vietoje.
Klajodama surado naujajį Aro būrį, prie kurio nusprendė prisijungti. Ji stengsis padėti Aro taip kaip gali. Megan išsiskyrė su savo vaikinu El. Bandė kažką megsti su Afton, tačiau nieko nepavyko. Ji jį paleido. Vieną dieną užėjusi į Aro darbo kambarį sutiko vaikinuką vardu Paul. Jis jai krito iš pirmo žvilgsnio ir kuo toliau, tuo daugiau Megan suvokia, jog jį pamilo.

Vampyrai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampyrai   Vampyrai - Page 2 Icon_minitimeSk. 09 12, 2010 7:52 pm

Vaampyrė. Razz
Atgal į viršų Go down
Paul
Come to me...
Paul


Mano pranešimai : 86
Antra pusė : Megan.
Taškai : 99
Gyvenvietė : The Sangue pilis.
Galia : Gali jausti kitų jausmus ir juos įtakoti.
RPG esu nuo : 2010-10-20
Apie veikėją : Paul buvo paprastas vaikinukas, turėjęs daug draugų ir daug merginų dėmesio. Tačiau jo draugų rate atsirado vampyras. Jis išžudė visus jo draugus, o jį pavertė vampyru. Paul nesuprato, kodėl jo nenužudė. Kankinamas alkio jis ieškojo žmonių ir vieną po kito pjovė. Kai alkis sumažėjo jis toliau klajojo, tikėdamasis surasti kur apsistoti. Beklaidžiodamas surado The Sangue pilį. Pabandė laimę ir tapo šio būrio nariu. Jam pasisekė, kad surado būtent šia pilį, nes čia jis sutiko merginą. Megan...

Vampyrai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampyrai   Vampyrai - Page 2 Icon_minitimeTr. 10 20, 2010 4:21 pm

Vampyras.
Atgal į viršų Go down
Jennifer
You know, I never wanna hurt you
Jennifer


Mano pranešimai : 1440
Antra pusė : Dennis Volturi
Taškai : 2382
Gyvenvietė : Italy, Volterra
Galia : Gali įlysti į žmogaus pasamonę ir mintis ir su jomis daryti ką tik nori.
RPG esu nuo : 2009-12-05
Apie veikėją : Kai jai buvo 5 metai Heidi nužudė jos tėvą, o mergaitę pavertė vampyre. Labai greitai Jenn užaugo, ir pradėjo draugaut su Aro ir Rosalie sūnumi Denniu. Vėliau draugystė perėjo į meilę

Vampyrai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampyrai   Vampyrai - Page 2 Icon_minitimeTr. 10 20, 2010 8:04 pm

Ok
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Vampyrai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampyrai   Vampyrai - Page 2 Icon_minitimeSk. 10 24, 2010 1:55 pm

Bell?
Atgal į viršų Go down
Rosalie
BlueHeart*
Rosalie


Mano pranešimai : 3826
Antra pusė : Vienintelis ir nepakartojamas Aro :)**
Taškai : 5588
Gyvenvietė : Italija/Voltera
Galia : Neturi
RPG esu nuo : 2009-11-05
Apie veikėją : Miela, šilta, graži...Žodžiu svajonių moteris, įžvelgianti gyvenimo prasmę ir meilės egzistavimą bet kokioje situacijoje Smile Dėl vaikų ir savo vienintelio pasiryžus paaukoti bet ką. Turiu didžiulę aistrą drabužiams, muzikai ir apskritai gyvenimo teikiamiem malonumam Smile

Vampyrai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampyrai   Vampyrai - Page 2 Icon_minitimeSk. 10 24, 2010 2:00 pm

Jei tik nori ... Wink
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Vampyrai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampyrai   Vampyrai - Page 2 Icon_minitimeSk. 10 24, 2010 2:05 pm

B8siu Wink) Nerandu kur čia bio susikurt xDD
Atgal į viršų Go down
Daniel
I'm too sexy..!
Daniel


Mano pranešimai : 572
Antra pusė : Jis gavo Maggie ;DD
Taškai : 818
Gyvenvietė : Airijos klano name ;)
Galia : Nop , galbūt... ;DD
RPG esu nuo : 2010-04-06
Apie veikėją : Linsksmas , kartais Vulgarus , bet geras ;DD

Vampyrai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampyrai   Vampyrai - Page 2 Icon_minitimeSk. 10 24, 2010 2:34 pm

Čia aš viškį ne į temą bet žiūriu neprisijungus Adiminė , žodžiu man atrodo kad čia nereikia BIO aš pats nesikūriau
Atgal į viršų Go down
Jennifer
You know, I never wanna hurt you
Jennifer


Mano pranešimai : 1440
Antra pusė : Dennis Volturi
Taškai : 2382
Gyvenvietė : Italy, Volterra
Galia : Gali įlysti į žmogaus pasamonę ir mintis ir su jomis daryti ką tik nori.
RPG esu nuo : 2009-12-05
Apie veikėją : Kai jai buvo 5 metai Heidi nužudė jos tėvą, o mergaitę pavertė vampyre. Labai greitai Jenn užaugo, ir pradėjo draugaut su Aro ir Rosalie sūnumi Denniu. Vėliau draugystė perėjo į meilę

Vampyrai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampyrai   Vampyrai - Page 2 Icon_minitimeSk. 10 24, 2010 4:32 pm

Čia tik ten kur prie aprašymo yra tokie laukeliai tušti reik pildyt. Daugiau niekur;)
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Vampyrai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampyrai   Vampyrai - Page 2 Icon_minitimePir. 11 29, 2010 10:20 pm

Džasperis?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Vampyrai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampyrai   Vampyrai - Page 2 Icon_minitimeAntr. 11 30, 2010 1:18 pm

O gal Bella neaktyvi?
Atgal į viršų Go down
Jennifer
You know, I never wanna hurt you
Jennifer


Mano pranešimai : 1440
Antra pusė : Dennis Volturi
Taškai : 2382
Gyvenvietė : Italy, Volterra
Galia : Gali įlysti į žmogaus pasamonę ir mintis ir su jomis daryti ką tik nori.
RPG esu nuo : 2009-12-05
Apie veikėją : Kai jai buvo 5 metai Heidi nužudė jos tėvą, o mergaitę pavertė vampyre. Labai greitai Jenn užaugo, ir pradėjo draugaut su Aro ir Rosalie sūnumi Denniu. Vėliau draugystė perėjo į meilę

Vampyrai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampyrai   Vampyrai - Page 2 Icon_minitimeKv. 12 02, 2010 9:07 pm

Neaktyvi
Atgal į viršų Go down
Laurent?
Svečias
Anonymous



Vampyrai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: vampyrai   Vampyrai - Page 2 Icon_minitimeŠt. 12 11, 2010 4:41 pm

Laurent
?
Atgal į viršų Go down
Jennifer
You know, I never wanna hurt you
Jennifer


Mano pranešimai : 1440
Antra pusė : Dennis Volturi
Taškai : 2382
Gyvenvietė : Italy, Volterra
Galia : Gali įlysti į žmogaus pasamonę ir mintis ir su jomis daryti ką tik nori.
RPG esu nuo : 2009-12-05
Apie veikėją : Kai jai buvo 5 metai Heidi nužudė jos tėvą, o mergaitę pavertė vampyre. Labai greitai Jenn užaugo, ir pradėjo draugaut su Aro ir Rosalie sūnumi Denniu. Vėliau draugystė perėjo į meilę

Vampyrai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampyrai   Vampyrai - Page 2 Icon_minitimeSk. 12 12, 2010 5:28 pm

Galima
Atgal į viršų Go down
Esme
Svečias
Anonymous



Vampyrai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampyrai   Vampyrai - Page 2 Icon_minitimeKv. 01 20, 2011 9:30 am

Galima Būti Esme?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Vampyrai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampyrai   Vampyrai - Page 2 Icon_minitimePen. 01 21, 2011 12:58 pm

Sveiki Esme laisva?
Atgal į viršų Go down
Jennifer
You know, I never wanna hurt you
Jennifer


Mano pranešimai : 1440
Antra pusė : Dennis Volturi
Taškai : 2382
Gyvenvietė : Italy, Volterra
Galia : Gali įlysti į žmogaus pasamonę ir mintis ir su jomis daryti ką tik nori.
RPG esu nuo : 2009-12-05
Apie veikėją : Kai jai buvo 5 metai Heidi nužudė jos tėvą, o mergaitę pavertė vampyre. Labai greitai Jenn užaugo, ir pradėjo draugaut su Aro ir Rosalie sūnumi Denniu. Vėliau draugystė perėjo į meilę

Vampyrai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampyrai   Vampyrai - Page 2 Icon_minitimeŠt. 01 29, 2011 7:04 pm

Taip.
Atgal į viršų Go down
Bella
Svečias
Anonymous



Vampyrai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampyrai   Vampyrai - Page 2 Icon_minitimeTr. 02 02, 2011 9:53 pm

Rezervuokite man Bellą gerai?ryt prisiregistruosiu,šiandien negaliu.P.S. jei galėsiu veidą kitą išsirinksiu,ok?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Vampyrai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampyrai   Vampyrai - Page 2 Icon_minitimePen. 03 11, 2011 10:17 pm

kaip matau, pas jus bellos dar nėra, tai gal aš galėčiau būti? pažadu būčiau labi aktyvi ;D
Atgal į viršų Go down
Rosalie
BlueHeart*
Rosalie


Mano pranešimai : 3826
Antra pusė : Vienintelis ir nepakartojamas Aro :)**
Taškai : 5588
Gyvenvietė : Italija/Voltera
Galia : Neturi
RPG esu nuo : 2009-11-05
Apie veikėją : Miela, šilta, graži...Žodžiu svajonių moteris, įžvelgianti gyvenimo prasmę ir meilės egzistavimą bet kokioje situacijoje Smile Dėl vaikų ir savo vienintelio pasiryžus paaukoti bet ką. Turiu didžiulę aistrą drabužiams, muzikai ir apskritai gyvenimo teikiamiem malonumam Smile

Vampyrai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampyrai   Vampyrai - Page 2 Icon_minitimeSk. 03 20, 2011 9:37 pm

būkit tikrai jūs kuo tik norit ;DD mūm lb lb reik aktyvių žmonių kurie padėtų prikelt šitą frm...
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Vampyrai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampyrai   Vampyrai - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Vampyrai
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Sveiki atvykę!!! :: Laisvų/užimtų veikėjų sąrašas-
Pereiti į: