Labukas!
Su tavim sveikinasi Twilight herojai.
Jei nori, ir tu gali tapti vienu iš jų.
Na, o jei jau esi mūsų pasaulėlio dalis,
tada, ko miegi?Greičiau prisijunk. ;D*~
Labukas!
Su tavim sveikinasi Twilight herojai.
Jei nori, ir tu gali tapti vienu iš jų.
Na, o jei jau esi mūsų pasaulėlio dalis,
tada, ko miegi?Greičiau prisijunk. ;D*~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


I gotta change if I wanna keep you forever
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Vampyrai

Go down 
+3
Chelsea
Alice
Jennifer
7 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Jennifer
You know, I never wanna hurt you
Jennifer


Mano pranešimai : 1440
Antra pusė : Dennis Volturi
Taškai : 2382
Gyvenvietė : Italy, Volterra
Galia : Gali įlysti į žmogaus pasamonę ir mintis ir su jomis daryti ką tik nori.
RPG esu nuo : 2009-12-05
Apie veikėją : Kai jai buvo 5 metai Heidi nužudė jos tėvą, o mergaitę pavertė vampyre. Labai greitai Jenn užaugo, ir pradėjo draugaut su Aro ir Rosalie sūnumi Denniu. Vėliau draugystė perėjo į meilę

Vampyrai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Vampyrai   Vampyrai Icon_minitimePen. 04 02, 2010 3:28 pm

Vampyrai



Olympiko klanas

Edward - Bella
Carlisle - Esme
Alice - Jasper
Emmet - Rosalie



Denali klanas

Irina - Laurent
Carmen - Eleazar
Tanya
Kate

Garrett



Egipto klanas

Amun - Kebi
Benjamin - Tia


Klajokliai

Victoria - James
Mary
Randall
Alistair
Charles - Makenna
Peter - Charlotte


Rumunijos klanas

Stefan
Vladimir

Amazonės klanas

Zafrina
Kachiri
Senna



Airijos klanas

Siobhan - Liam
Maggie

Newborn


Bree Tanner
Riley
Diego
Fred



Veikėjas užimtas
- pora


Paskutinį kartą redagavo Jennifer, Sk. 12 12, 2010 7:35 pm. Redaguota 11 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Vampyrai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampyrai   Vampyrai Icon_minitimeSk. 04 11, 2010 5:02 pm

as galiu but Bella ? :DD
Atgal į viršų Go down
Jennifer
You know, I never wanna hurt you
Jennifer


Mano pranešimai : 1440
Antra pusė : Dennis Volturi
Taškai : 2382
Gyvenvietė : Italy, Volterra
Galia : Gali įlysti į žmogaus pasamonę ir mintis ir su jomis daryti ką tik nori.
RPG esu nuo : 2009-12-05
Apie veikėją : Kai jai buvo 5 metai Heidi nužudė jos tėvą, o mergaitę pavertė vampyre. Labai greitai Jenn užaugo, ir pradėjo draugaut su Aro ir Rosalie sūnumi Denniu. Vėliau draugystė perėjo į meilę

Vampyrai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampyrai   Vampyrai Icon_minitimeSk. 04 11, 2010 5:14 pm

OKy...
Jau pakeičiau vardą
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Vampyrai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampyrai   Vampyrai Icon_minitimeSk. 04 11, 2010 5:40 pm

ačiū. cute
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Vampyrai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampyrai   Vampyrai Icon_minitimeAntr. 05 18, 2010 9:22 pm

Irina?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Vampyrai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampyrai   Vampyrai Icon_minitimeTr. 05 19, 2010 4:18 pm

Paspalvinkit mane.
Atgal į viršų Go down
Alice
Beautiful Fairy
Alice


Mano pranešimai : 2053
Antra pusė : Skaniausias saldainiukas pasaulį ~ Marcus ;**
Taškai : 2754
Gyvenvietė : Forks/London
Galia : Mato ateitį.
RPG esu nuo : 2009-11-03
Apie veikėją : Ji pamatė vizijoj, kad susitiks su Jasper ir kartu apsigyvens pas Cullen'us. Taip ir įvyko. Jasper tapo jos vaikinu. Jie kartu gyveno ilgai ir laimingai iki to laiko kai Alice sutiko Marcus. Tas dievybės įsikūnijimas visiškai sujaukė jos mintis. Metė ji tą Jasper kad ir kaip jai jo gaila buvo ir nuėjo pas Marcus. Jie turi sūnų Andrew. Jų gyvenime dažnai pasitaiko šeimyninės krizės, bet niekad nieko taip nemylėjo Alice kaip tą savo sexiuką. ;**

Vampyrai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampyrai   Vampyrai Icon_minitimeTr. 05 19, 2010 6:01 pm

Nuspalvinta.
Atgal į viršų Go down
https://twilight-sagarpg.forumlt.com
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Vampyrai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampyrai   Vampyrai Icon_minitimeTr. 05 19, 2010 6:26 pm

ačiukas man neina susikurt veikėjo aprašymo.
Atgal į viršų Go down
Chelsea
The Volturi~*
Chelsea


Mano pranešimai : 1331
Antra pusė : Mano brangusis Afton ;****
Taškai : 1641
Gyvenvietė : Italija,Voltera
Galia : Gali matyti ryšius,ir juos įtakoti.
RPG esu nuo : 2010-02-01
Apie veikėją : Axujena žmona,tokios kaip ji tik paieškot! Very Happy


Vampyrai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampyrai   Vampyrai Icon_minitimeTr. 05 19, 2010 6:29 pm

Aš vietoj adminių pasakau;D tu jį susikūrus:)
Atgal į viršų Go down
Edward ?
Svečias
Anonymous



Vampyrai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampyrai   Vampyrai Icon_minitimePen. 06 04, 2010 1:51 pm

Edward? cute
Atgal į viršų Go down
Alice
Beautiful Fairy
Alice


Mano pranešimai : 2053
Antra pusė : Skaniausias saldainiukas pasaulį ~ Marcus ;**
Taškai : 2754
Gyvenvietė : Forks/London
Galia : Mato ateitį.
RPG esu nuo : 2009-11-03
Apie veikėją : Ji pamatė vizijoj, kad susitiks su Jasper ir kartu apsigyvens pas Cullen'us. Taip ir įvyko. Jasper tapo jos vaikinu. Jie kartu gyveno ilgai ir laimingai iki to laiko kai Alice sutiko Marcus. Tas dievybės įsikūnijimas visiškai sujaukė jos mintis. Metė ji tą Jasper kad ir kaip jai jo gaila buvo ir nuėjo pas Marcus. Jie turi sūnų Andrew. Jų gyvenime dažnai pasitaiko šeimyninės krizės, bet niekad nieko taip nemylėjo Alice kaip tą savo sexiuką. ;**

Vampyrai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampyrai   Vampyrai Icon_minitimePen. 06 04, 2010 1:56 pm

Manau gali. Smile
Tai prisiregink Very Happy
Atgal į viršų Go down
https://twilight-sagarpg.forumlt.com
B.
Svečias
Anonymous



Vampyrai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampyrai   Vampyrai Icon_minitimeKv. 07 08, 2010 11:39 am

Gal galima Bellą? būčiau žymiai aktyvesnė.
Atgal į viršų Go down
Jennifer
You know, I never wanna hurt you
Jennifer


Mano pranešimai : 1440
Antra pusė : Dennis Volturi
Taškai : 2382
Gyvenvietė : Italy, Volterra
Galia : Gali įlysti į žmogaus pasamonę ir mintis ir su jomis daryti ką tik nori.
RPG esu nuo : 2009-12-05
Apie veikėją : Kai jai buvo 5 metai Heidi nužudė jos tėvą, o mergaitę pavertė vampyre. Labai greitai Jenn užaugo, ir pradėjo draugaut su Aro ir Rosalie sūnumi Denniu. Vėliau draugystė perėjo į meilę

Vampyrai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampyrai   Vampyrai Icon_minitimeKv. 07 08, 2010 11:45 am

Aišku galima Vampyrai Icon_biggrin
Atgal į viršų Go down
B.
Svečias
Anonymous



Vampyrai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampyrai   Vampyrai Icon_minitimeKv. 07 08, 2010 8:26 pm

o tai trinkit tada ją. ;}
Atgal į viršų Go down
Jennifer
You know, I never wanna hurt you
Jennifer


Mano pranešimai : 1440
Antra pusė : Dennis Volturi
Taškai : 2382
Gyvenvietė : Italy, Volterra
Galia : Gali įlysti į žmogaus pasamonę ir mintis ir su jomis daryti ką tik nori.
RPG esu nuo : 2009-12-05
Apie veikėją : Kai jai buvo 5 metai Heidi nužudė jos tėvą, o mergaitę pavertė vampyre. Labai greitai Jenn užaugo, ir pradėjo draugaut su Aro ir Rosalie sūnumi Denniu. Vėliau draugystė perėjo į meilę

Vampyrai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampyrai   Vampyrai Icon_minitimeKv. 07 08, 2010 9:00 pm

oK
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Vampyrai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampyrai   Vampyrai Icon_minitimeKv. 07 15, 2010 3:56 pm

gal galiu būt Bella? būsu aktyvi.Smile
Atgal į viršų Go down
Alice
Beautiful Fairy
Alice


Mano pranešimai : 2053
Antra pusė : Skaniausias saldainiukas pasaulį ~ Marcus ;**
Taškai : 2754
Gyvenvietė : Forks/London
Galia : Mato ateitį.
RPG esu nuo : 2009-11-03
Apie veikėją : Ji pamatė vizijoj, kad susitiks su Jasper ir kartu apsigyvens pas Cullen'us. Taip ir įvyko. Jasper tapo jos vaikinu. Jie kartu gyveno ilgai ir laimingai iki to laiko kai Alice sutiko Marcus. Tas dievybės įsikūnijimas visiškai sujaukė jos mintis. Metė ji tą Jasper kad ir kaip jai jo gaila buvo ir nuėjo pas Marcus. Jie turi sūnų Andrew. Jų gyvenime dažnai pasitaiko šeimyninės krizės, bet niekad nieko taip nemylėjo Alice kaip tą savo sexiuką. ;**

Vampyrai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampyrai   Vampyrai Icon_minitimeKv. 07 15, 2010 4:17 pm

Gal geriau rinkis kitą personažą.Very Happy
Atgal į viršų Go down
https://twilight-sagarpg.forumlt.com
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Vampyrai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampyrai   Vampyrai Icon_minitimePir. 07 19, 2010 6:04 pm

Bella ?
Atgal į viršų Go down
Alice
Beautiful Fairy
Alice


Mano pranešimai : 2053
Antra pusė : Skaniausias saldainiukas pasaulį ~ Marcus ;**
Taškai : 2754
Gyvenvietė : Forks/London
Galia : Mato ateitį.
RPG esu nuo : 2009-11-03
Apie veikėją : Ji pamatė vizijoj, kad susitiks su Jasper ir kartu apsigyvens pas Cullen'us. Taip ir įvyko. Jasper tapo jos vaikinu. Jie kartu gyveno ilgai ir laimingai iki to laiko kai Alice sutiko Marcus. Tas dievybės įsikūnijimas visiškai sujaukė jos mintis. Metė ji tą Jasper kad ir kaip jai jo gaila buvo ir nuėjo pas Marcus. Jie turi sūnų Andrew. Jų gyvenime dažnai pasitaiko šeimyninės krizės, bet niekad nieko taip nemylėjo Alice kaip tą savo sexiuką. ;**

Vampyrai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampyrai   Vampyrai Icon_minitimePir. 07 19, 2010 6:16 pm

žinoma Smile
Atgal į viršų Go down
https://twilight-sagarpg.forumlt.com
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Vampyrai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampyrai   Vampyrai Icon_minitimeAntr. 07 20, 2010 6:53 pm

Aš noriu būti vampyre, jeigu galima. Smile
Atgal į viršų Go down
Alice
Beautiful Fairy
Alice


Mano pranešimai : 2053
Antra pusė : Skaniausias saldainiukas pasaulį ~ Marcus ;**
Taškai : 2754
Gyvenvietė : Forks/London
Galia : Mato ateitį.
RPG esu nuo : 2009-11-03
Apie veikėją : Ji pamatė vizijoj, kad susitiks su Jasper ir kartu apsigyvens pas Cullen'us. Taip ir įvyko. Jasper tapo jos vaikinu. Jie kartu gyveno ilgai ir laimingai iki to laiko kai Alice sutiko Marcus. Tas dievybės įsikūnijimas visiškai sujaukė jos mintis. Metė ji tą Jasper kad ir kaip jai jo gaila buvo ir nuėjo pas Marcus. Jie turi sūnų Andrew. Jų gyvenime dažnai pasitaiko šeimyninės krizės, bet niekad nieko taip nemylėjo Alice kaip tą savo sexiuką. ;**

Vampyrai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampyrai   Vampyrai Icon_minitimeAntr. 07 20, 2010 7:08 pm

Ok. Dabar tu būsi klajoklė, bet pas mus taisyklės yra tokios, kad klajokliai privalo prisijungti prie kurio nors būrio. Smile
Atgal į viršų Go down
https://twilight-sagarpg.forumlt.com
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Vampyrai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampyrai   Vampyrai Icon_minitimeAntr. 07 20, 2010 7:19 pm

Suprasta. Smile
Atgal į viršų Go down
Alice
Beautiful Fairy
Alice


Mano pranešimai : 2053
Antra pusė : Skaniausias saldainiukas pasaulį ~ Marcus ;**
Taškai : 2754
Gyvenvietė : Forks/London
Galia : Mato ateitį.
RPG esu nuo : 2009-11-03
Apie veikėją : Ji pamatė vizijoj, kad susitiks su Jasper ir kartu apsigyvens pas Cullen'us. Taip ir įvyko. Jasper tapo jos vaikinu. Jie kartu gyveno ilgai ir laimingai iki to laiko kai Alice sutiko Marcus. Tas dievybės įsikūnijimas visiškai sujaukė jos mintis. Metė ji tą Jasper kad ir kaip jai jo gaila buvo ir nuėjo pas Marcus. Jie turi sūnų Andrew. Jų gyvenime dažnai pasitaiko šeimyninės krizės, bet niekad nieko taip nemylėjo Alice kaip tą savo sexiuką. ;**

Vampyrai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampyrai   Vampyrai Icon_minitimeAntr. 07 20, 2010 7:24 pm

Tai gerai Very Happy
Atgal į viršų Go down
https://twilight-sagarpg.forumlt.com
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Vampyrai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampyrai   Vampyrai Icon_minitimeAntr. 07 20, 2010 7:24 pm

O kaip su namais.? ;D
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Vampyrai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampyrai   Vampyrai Icon_minitimeAntr. 07 20, 2010 7:27 pm

Jau žinau. Very Happy
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Vampyrai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampyrai   Vampyrai Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Vampyrai
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Sveiki atvykę!!! :: Laisvų/užimtų veikėjų sąrašas-
Pereiti į: