Labukas!
Su tavim sveikinasi Twilight herojai.
Jei nori, ir tu gali tapti vienu iš jų.
Na, o jei jau esi mūsų pasaulėlio dalis,
tada, ko miegi?Greičiau prisijunk. ;D*~
Labukas!
Su tavim sveikinasi Twilight herojai.
Jei nori, ir tu gali tapti vienu iš jų.
Na, o jei jau esi mūsų pasaulėlio dalis,
tada, ko miegi?Greičiau prisijunk. ;D*~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


I gotta change if I wanna keep you forever
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Garažas

Go down 
4 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Tanya
*White Rose*
Tanya


Mano pranešimai : 365
Antra pusė : Felix ;*
Taškai : 462
Amžius : 29
RPG esu nuo : 2009-11-21
Apie veikėją : Labai gracinga ir pasitikinti savimi.Dažnai nerami, visuomet budri, niekada nesiilsi. Užsispyrusi iki kraštutinumo, žino, ko nori. Dažnai būna ciniška, aplinkiniai jos prisibijo dėl aštrių, kartais nemalonių pastabų.Yra romantiška ir paslaptinga mergina, mėgsta parodyti save. Šiaip yra gan didelė pesimistė, nieko gero nelaukia iš gyvenimo.


Garažas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Garažas   Garažas - Page 2 Icon_minitimePir. 01 25, 2010 6:19 pm

*Pastato mašiną ir nueina į namus*
Atgal į viršų Go down
http://breakingdownrpg.twilight-mania.com/
Tanya
*White Rose*
Tanya


Mano pranešimai : 365
Antra pusė : Felix ;*
Taškai : 462
Amžius : 29
RPG esu nuo : 2009-11-21
Apie veikėją : Labai gracinga ir pasitikinti savimi.Dažnai nerami, visuomet budri, niekada nesiilsi. Užsispyrusi iki kraštutinumo, žino, ko nori. Dažnai būna ciniška, aplinkiniai jos prisibijo dėl aštrių, kartais nemalonių pastabų.Yra romantiška ir paslaptinga mergina, mėgsta parodyti save. Šiaip yra gan didelė pesimistė, nieko gero nelaukia iš gyvenimo.


Garažas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Garažas   Garažas - Page 2 Icon_minitimePen. 02 05, 2010 7:51 pm

*Įsėdusi į mašiną išvažiuoja*
Atgal į viršų Go down
http://breakingdownrpg.twilight-mania.com/
Felix

Felix


Mano pranešimai : 327
Antra pusė : Nerealiausia pana iš visų. Tanya ;D
Taškai : 393
Gyvenvietė : Italija/Voltera
Galia : Durnas kaip asilas ;DD
RPG esu nuo : 2010-01-24
Apie veikėją : Voltūrių būrio narys, sargybinis.Apibūdinamas, kaip labai didelis ir stiprus, panašus į Emmett

Garažas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Garažas   Garažas - Page 2 Icon_minitimePen. 03 05, 2010 3:25 pm

* Ateina , iseda i masina . Laukia Tanya*
Atgal į viršų Go down
Tanya
*White Rose*
Tanya


Mano pranešimai : 365
Antra pusė : Felix ;*
Taškai : 462
Amžius : 29
RPG esu nuo : 2009-11-21
Apie veikėją : Labai gracinga ir pasitikinti savimi.Dažnai nerami, visuomet budri, niekada nesiilsi. Užsispyrusi iki kraštutinumo, žino, ko nori. Dažnai būna ciniška, aplinkiniai jos prisibijo dėl aštrių, kartais nemalonių pastabų.Yra romantiška ir paslaptinga mergina, mėgsta parodyti save. Šiaip yra gan didelė pesimistė, nieko gero nelaukia iš gyvenimo.


Garažas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Garažas   Garažas - Page 2 Icon_minitimePen. 03 05, 2010 3:37 pm

*Atėjusi įsėda*
Atgal į viršų Go down
http://breakingdownrpg.twilight-mania.com/
Felix

Felix


Mano pranešimai : 327
Antra pusė : Nerealiausia pana iš visų. Tanya ;D
Taškai : 393
Gyvenvietė : Italija/Voltera
Galia : Durnas kaip asilas ;DD
RPG esu nuo : 2010-01-24
Apie veikėją : Voltūrių būrio narys, sargybinis.Apibūdinamas, kaip labai didelis ir stiprus, panašus į Emmett

Garažas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Garažas   Garažas - Page 2 Icon_minitimeAntr. 03 09, 2010 8:29 pm

* Nusišypso , nuvažiuoja*
Atgal į viršų Go down
Kate
Cold Kiss♥
Kate


Mano pranešimai : 361
Antra pusė : Jai nesiseka su meile...
Taškai : 447
Gyvenvietė : Aliaska, Denalis.
Galia : Geba valdyti elektrą
RPG esu nuo : 2009-11-20
Apie veikėją : Merginai nelabai sekasi meilėje. Iš pat pradžių buvo įsimylėjusi Aro. Atrodė, kad ir jis ją myli, tačiau paliko, dėl jos pusseserės Rosalie. Vėliau ji susižavėjo Marcusu. Jis jai rodė dėmesį ir visa kita, bet vaikinas neatsispyrė savo Aliciūtei. Liko kate viena kaip pirštas, vis dar laukdama savojo princo su baltu mersu:DDD

Garažas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Garažas   Garažas - Page 2 Icon_minitimeKv. 12 30, 2010 10:51 am

Įsėda į mašiną ir išvažiuoja.
Atgal į viršų Go down
Kate
Cold Kiss♥
Kate


Mano pranešimai : 361
Antra pusė : Jai nesiseka su meile...
Taškai : 447
Gyvenvietė : Aliaska, Denalis.
Galia : Geba valdyti elektrą
RPG esu nuo : 2009-11-20
Apie veikėją : Merginai nelabai sekasi meilėje. Iš pat pradžių buvo įsimylėjusi Aro. Atrodė, kad ir jis ją myli, tačiau paliko, dėl jos pusseserės Rosalie. Vėliau ji susižavėjo Marcusu. Jis jai rodė dėmesį ir visa kita, bet vaikinas neatsispyrė savo Aliciūtei. Liko kate viena kaip pirštas, vis dar laukdama savojo princo su baltu mersu:DDD

Garažas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Garažas   Garažas - Page 2 Icon_minitimeKv. 12 30, 2010 10:53 am

Grįžta. Su pirkinių maišais nueina vidun.
Atgal į viršų Go down
Kate
Cold Kiss♥
Kate


Mano pranešimai : 361
Antra pusė : Jai nesiseka su meile...
Taškai : 447
Gyvenvietė : Aliaska, Denalis.
Galia : Geba valdyti elektrą
RPG esu nuo : 2009-11-20
Apie veikėją : Merginai nelabai sekasi meilėje. Iš pat pradžių buvo įsimylėjusi Aro. Atrodė, kad ir jis ją myli, tačiau paliko, dėl jos pusseserės Rosalie. Vėliau ji susižavėjo Marcusu. Jis jai rodė dėmesį ir visa kita, bet vaikinas neatsispyrė savo Aliciūtei. Liko kate viena kaip pirštas, vis dar laukdama savojo princo su baltu mersu:DDD

Garažas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Garažas   Garažas - Page 2 Icon_minitimeKv. 12 30, 2010 10:57 am

Vėl išvažiuoja.
Atgal į viršų Go down
Kate
Cold Kiss♥
Kate


Mano pranešimai : 361
Antra pusė : Jai nesiseka su meile...
Taškai : 447
Gyvenvietė : Aliaska, Denalis.
Galia : Geba valdyti elektrą
RPG esu nuo : 2009-11-20
Apie veikėją : Merginai nelabai sekasi meilėje. Iš pat pradžių buvo įsimylėjusi Aro. Atrodė, kad ir jis ją myli, tačiau paliko, dėl jos pusseserės Rosalie. Vėliau ji susižavėjo Marcusu. Jis jai rodė dėmesį ir visa kita, bet vaikinas neatsispyrė savo Aliciūtei. Liko kate viena kaip pirštas, vis dar laukdama savojo princo su baltu mersu:DDD

Garažas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Garažas   Garažas - Page 2 Icon_minitimeKv. 12 30, 2010 10:59 am

Grįžta. Nueina į namą
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Garažas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Garažas   Garažas - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Garažas
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Denali būrio namas-
Pereiti į: