Labukas!
Su tavim sveikinasi Twilight herojai.
Jei nori, ir tu gali tapti vienu iš jų.
Na, o jei jau esi mūsų pasaulėlio dalis,
tada, ko miegi?Greičiau prisijunk. ;D*~
Labukas!
Su tavim sveikinasi Twilight herojai.
Jei nori, ir tu gali tapti vienu iš jų.
Na, o jei jau esi mūsų pasaulėlio dalis,
tada, ko miegi?Greičiau prisijunk. ;D*~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


I gotta change if I wanna keep you forever
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
Similar topics

 

 Namo kiemas

Go down 
3 posters
Pereiti prie : 1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Namo kiemas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Namo kiemas   Namo kiemas Icon_minitimePir. 03 01, 2010 6:03 pm

Namo kiemas 3011501511_92677ed47b
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Namo kiemas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namo kiemas   Namo kiemas Icon_minitimeAntr. 03 02, 2010 7:01 pm

*Grįžta ir nueina į namą*
Atgal į viršų Go down
Liam
FBI - Female Body Inspector
Liam


Mano pranešimai : 319
Antra pusė : Liam laivas;DD
Taškai : 368
Gyvenvietė : Airija.
Galia : -
RPG esu nuo : 2010-02-01
Apie veikėją : Yra Airijos klano narys. Šiaip labai protingas vampyras, žino ko nori ir to siekia. Be medžiodamas užklydo į Esmės salą. Cullen'ų name susitiko su Daniellą, kuri jam patiko iš pirmo žvilgsnio.Deja, jų meilė ilgai netruko. Liamui panelė pasirodo kiesta. Dabar vaikinukas ieško kažkokios pastovesnės, rimtesnės personos, kuriai galėtų atiduoti savo širdį.

Namo kiemas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namo kiemas   Namo kiemas Icon_minitimeTr. 03 03, 2010 4:57 pm

* Ateina. Padeda lagaminus ir bagazine. Nueina atidaro dureles Bellai ir laukia jos*
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Namo kiemas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namo kiemas   Namo kiemas Icon_minitimeTr. 03 03, 2010 4:58 pm

*įsėda į automobilį*
Atgal į viršų Go down
Liam
FBI - Female Body Inspector
Liam


Mano pranešimai : 319
Antra pusė : Liam laivas;DD
Taškai : 368
Gyvenvietė : Airija.
Galia : -
RPG esu nuo : 2010-02-01
Apie veikėją : Yra Airijos klano narys. Šiaip labai protingas vampyras, žino ko nori ir to siekia. Be medžiodamas užklydo į Esmės salą. Cullen'ų name susitiko su Daniellą, kuri jam patiko iš pirmo žvilgsnio.Deja, jų meilė ilgai netruko. Liamui panelė pasirodo kiesta. Dabar vaikinukas ieško kažkokios pastovesnės, rimtesnės personos, kuriai galėtų atiduoti savo širdį.

Namo kiemas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namo kiemas   Namo kiemas Icon_minitimeTr. 03 03, 2010 5:03 pm

* Uzdaro Bellos dureles , nueina iseda pats ir nuvaziuoja*
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Namo kiemas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namo kiemas   Namo kiemas Icon_minitimeAntr. 03 09, 2010 10:16 am

*Atbega nueina i nama*
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Namo kiemas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namo kiemas   Namo kiemas Icon_minitimeSk. 03 28, 2010 5:09 pm

*Atvažiuoja.Išlipa ir nueina*
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Namo kiemas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namo kiemas   Namo kiemas Icon_minitimeAntr. 04 06, 2010 9:29 am

*Iseina ir laukia Jacob*
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Namo kiemas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namo kiemas   Namo kiemas Icon_minitimeAntr. 04 06, 2010 9:32 am

*Atvažiuoja.Išlipa iš mašinos prieina prie Renesmee*
-Labas.Kaip aš tavęs pasiilgau.
*Apsikabina Renesmee*
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Namo kiemas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namo kiemas   Namo kiemas Icon_minitimeAntr. 04 06, 2010 9:32 am

-As tavęs ir labai pasiilgau.
*Nusisypso*
-GTal jau vaziuojam*
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Namo kiemas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namo kiemas   Namo kiemas Icon_minitimeAntr. 04 06, 2010 9:35 am

-Važiuojam.
*Paleidžia Renesmee.Atidaro mašinos dureles palaukia kol įlips Rnesmee.Uždaro dureles tada įlipa pats ir išvažiuoja*
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Namo kiemas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namo kiemas   Namo kiemas Icon_minitimeŠt. 04 10, 2010 8:37 pm

*Atvaziuoja.Islipa atidaro Renei duris*
-Na eik susikrauk daiktus as taves palauksiu cia*
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Namo kiemas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namo kiemas   Namo kiemas Icon_minitimeŠt. 04 10, 2010 8:40 pm

*Islipa is masinos*
-Mhm.
*Nubega i vidu*
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Namo kiemas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namo kiemas   Namo kiemas Icon_minitimeŠt. 04 10, 2010 8:43 pm

*Ateina.Nusisypso Jacob*
-Na as jau.
*Iseda i masina*
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Namo kiemas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namo kiemas   Namo kiemas Icon_minitimeŠt. 04 10, 2010 8:44 pm

*Padeda lagamina i bagazine.Iseda ir isvazioja*
Atgal į viršų Go down
Liam
FBI - Female Body Inspector
Liam


Mano pranešimai : 319
Antra pusė : Liam laivas;DD
Taškai : 368
Gyvenvietė : Airija.
Galia : -
RPG esu nuo : 2010-02-01
Apie veikėją : Yra Airijos klano narys. Šiaip labai protingas vampyras, žino ko nori ir to siekia. Be medžiodamas užklydo į Esmės salą. Cullen'ų name susitiko su Daniellą, kuri jam patiko iš pirmo žvilgsnio.Deja, jų meilė ilgai netruko. Liamui panelė pasirodo kiesta. Dabar vaikinukas ieško kažkokios pastovesnės, rimtesnės personos, kuriai galėtų atiduoti savo širdį.

Namo kiemas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namo kiemas   Namo kiemas Icon_minitimeSk. 04 25, 2010 3:11 pm

* Atvaziuoja. Islipa ir nueina *
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Namo kiemas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namo kiemas   Namo kiemas Icon_minitimePir. 05 24, 2010 3:13 pm

*Atvaziuoja.Islipa atidaro dureles Renei palaukia kol ji islips*
-Na tai susitiksim veliua*
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Namo kiemas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namo kiemas   Namo kiemas Icon_minitimePir. 05 24, 2010 3:15 pm

-Jei kvieti tai uzeisiu...
*Nusisypso.Duoda ranka Renei ir nueina su ja i vidu*
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Namo kiemas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namo kiemas   Namo kiemas Icon_minitimePir. 05 24, 2010 3:17 pm

*Paziuri i J akis*
-Gal uzeisi i vidu?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Namo kiemas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namo kiemas   Namo kiemas Icon_minitimePir. 07 19, 2010 8:25 pm

*Įsėda į mašiną ir išvažiuoja.*
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Namo kiemas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namo kiemas   Namo kiemas Icon_minitimeKv. 08 12, 2010 9:01 am

Isėda i mašina ir išvažiuoja.
Atgal į viršų Go down
Rosalie
BlueHeart*
Rosalie


Mano pranešimai : 3826
Antra pusė : Vienintelis ir nepakartojamas Aro :)**
Taškai : 5588
Gyvenvietė : Italija/Voltera
Galia : Neturi
RPG esu nuo : 2009-11-05
Apie veikėją : Miela, šilta, graži...Žodžiu svajonių moteris, įžvelgianti gyvenimo prasmę ir meilės egzistavimą bet kokioje situacijoje Smile Dėl vaikų ir savo vienintelio pasiryžus paaukoti bet ką. Turiu didžiulę aistrą drabužiams, muzikai ir apskritai gyvenimo teikiamiem malonumam Smile

Namo kiemas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namo kiemas   Namo kiemas Icon_minitimePen. 08 13, 2010 10:39 pm

Atbega cia su lagaminu. Net dovanotas Aro masinas paliko. Apsidairo , nueina i vidu
Atgal į viršų Go down
Rosalie
BlueHeart*
Rosalie


Mano pranešimai : 3826
Antra pusė : Vienintelis ir nepakartojamas Aro :)**
Taškai : 5588
Gyvenvietė : Italija/Voltera
Galia : Neturi
RPG esu nuo : 2009-11-05
Apie veikėją : Miela, šilta, graži...Žodžiu svajonių moteris, įžvelgianti gyvenimo prasmę ir meilės egzistavimą bet kokioje situacijoje Smile Dėl vaikų ir savo vienintelio pasiryžus paaukoti bet ką. Turiu didžiulę aistrą drabužiams, muzikai ir apskritai gyvenimo teikiamiem malonumam Smile

Namo kiemas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namo kiemas   Namo kiemas Icon_minitimeŠt. 08 14, 2010 12:35 pm

Ateina , atsiseda ant zoles. Uzsimerkia.
- Mano gyvenimas suknistas.
Tyliai pasako
Atgal į viršų Go down
Aro Sangue
The Leader
Aro Sangue


Mano pranešimai : 3400
Antra pusė : Pirmasis pasaulio stebuklas-Rosalie;DD
Taškai : 4593
Gyvenvietė : Voltera, Italija
Galia : Minčių skaitymas prisilietus.
RPG esu nuo : 2009-11-26
Apie veikėją : Yra vienas iš trijų Volturių vadų, pats vyriausias. Pirmoji jo žmona buvo Sulpicia, deja, teko su ja išsiskirti, nes pamilo Rosalie. Kiek vėliau su ja susilaukė dvejų vaikų-Denniso ir Jasmine.
Aro yra pametęs galvą dėl Rosalie. Jai aukoja visą savo egzistenciją.
Voltūriai beveik vienbalsiai nusprendė, kad valdyti turi vienintelis Marcusas. Aro įsižeidė ir paliko Volterą. Jis įkūrė savo būrį.

Namo kiemas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namo kiemas   Namo kiemas Icon_minitimeŠt. 08 14, 2010 12:37 pm

Atbėga. Iš miško atsineša laukinių gėlių puokštę.
-Rosalie, aš durnius. Visiškas trauma.
Atgal į viršų Go down
Rosalie
BlueHeart*
Rosalie


Mano pranešimai : 3826
Antra pusė : Vienintelis ir nepakartojamas Aro :)**
Taškai : 5588
Gyvenvietė : Italija/Voltera
Galia : Neturi
RPG esu nuo : 2009-11-05
Apie veikėją : Miela, šilta, graži...Žodžiu svajonių moteris, įžvelgianti gyvenimo prasmę ir meilės egzistavimą bet kokioje situacijoje Smile Dėl vaikų ir savo vienintelio pasiryžus paaukoti bet ką. Turiu didžiulę aistrą drabužiams, muzikai ir apskritai gyvenimo teikiamiem malonumam Smile

Namo kiemas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namo kiemas   Namo kiemas Icon_minitimeŠt. 08 14, 2010 12:39 pm

- Dink is cia
Uzstaugia
- Kaip tu drysti cia eit
Verkdama rekia , atsistoja
- Lauk
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Namo kiemas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namo kiemas   Namo kiemas Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Namo kiemas
Atgal į viršų 
Puslapis 13Pereiti prie : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Namo virtuvė
» Vidinis kiemas

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Cullen namai-
Pereiti į: